همراهان و دوستان عزیز کتابـ365 سلام
هفته‌ای که گذشت اولین هفته از فعالیت همکاران شما در کتابـ365 بود. هفته‌ای که همراه بود با محدودیت‌های کرونایی و رکود فروش بازار کتاب و مشکلات متعدد دیگر. اما همین یک هفته همراهی شما، واقعاً خارج از تصور ما بود و حجم بالایی از سفارش‌ها رو از طرف شما دریافت کردیم.
متأسفانه از طرف شرکت پست ایران، ناهماهنگی‌هایی وجود داشت که باعث شده است برخی از سفارش‌ها به موقع به دست شما همراهان عزیز ما نرسد.
ما در کتاب ـ365 وظیفه خودمان می‌دانیم که تا لحظه آخر در کنار شما باشیم تا به سرعت و با دقت سفارش‌ها به شما تحویل شوند.
با توجه به ترافیک بالای کاری شرکت پست، علاوه بر تأخیر ممکن است در کیفیت مرسوله‌ها خدشه‌ای وارد شود که البته تاکنون ما گزارشی از این موضوع نداشته‌ایم؛ در صورت مشاهده هرگونه باز شدگی یا خرابی و پارگی در مرسوله، با توجه به بیمه بودن همه مرسوله‌ها، از دریافت مرسوله امتناع کنید و به ما اطلاع دهید تا علاوه بر ارسال مجدد سفارش شما، پیگیر حقوق شما از شرکت پست نیز باشیم.
برای جبران تأخیری که داشته‌ایم ما برای مخاطبان عزیزی که در این هفته آغازین فعالیت ما با مهربانی و لطف همراه ما بوده‌اند کد تخفیفی در نظر گرفته‌ایم تا به مدت 30 روز از تاریخ 18 آذر 99 تا 19 دی 99 از 15 درصد تخفیف همه محصولات سایت کتابفروشی ما استفاده کنند.
کافی است تا کد pardon365 را در برگه تسویه حساب وارد کنید تا برای شما تخفیف مورد نظر اعمال شود. این تخفیف به صورت خودکار برای ایمیل‌های ثبت‌شده در سامانه ما اعمال خواهد شد.

از همراهی شما سپاسگزاریم.
با کتابـ365 هر روز سال کتاب بخوان!

2 دیدگاه در “از شما عذرخواهی می‌کنیم؛ ولی باز در کنار شما هستیم

 1. رضا احدی گفت:

  سلام نمیشه یک کد تخفیف به من بدین خیلی گشتم این کار نکرد واسم

  1. علی رجبی گفت:

   سلام
   این کد در زمان محدودی به‌خاطر جبران برخی مشکلات پیش‌امده از طرف پست در اختیار مخاطبان عزیز بود که دیگر کار فعال نیست. از شما عذرخواهی می‌کنیم، ولی همچنان در کنار شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.