بدون مقدمه برویم سر اصل مطلب. برای ماه رمضان‌تان یک بسته خوب و قیمت مناسب تدارک دیده‌ایم. سعی کردیم فکر همه‌ اعضای خانواده و نیازهایشان را هم کرده باشیم. از بچه‌ها گرفته تا بزرگترها؛ از پاسخ به پرسش دشوار چی بپزم گرفته تا بحث‌های اعتقادی و دعا و مناجات. اگر طالب کل بسته باشید به قیمت کتاب‌ها 20 درصد تخفیف می‌خورد و می‌توانید روی قیمت کل عناوین20 درصد تخفیف بگیرید. اگر هم طالب تک عنوان یا چند عنوان هستید نگران نباشید. برای دوستانی که همه بسته را نمی‌خواهند هم این تدارک دیده‌ایم که کتاب‌های موردنظرشان از این لیست را با 10 درصد تخفیف تهیه کنند. این شما و این هم تدارک «افطار تا سحر» کتابـ365.

زندگی

چی بپزم؟ همین دیگر! این بسته را تدارک دیده‌ایم تا بتوانیم به سوالات بخش زیادی از خانم‌ها و آقایانی که دست به آشپزی هستند پاسخ بدهیم. انصافا هم تدارک دیدن افطار و سحرهای هر روز ماه رمضان برای خانواده کار سختی است و هم «انتخاب» بین این هم گزینه. توی این بسته رفته‌ایم سراغ تعدادی از کتاب‌هایی که گزینه‌های خوبی برای چالش سی روز سی غذا برایتان لیست کرده‌اند.

#آدم‌خوب‌ها

ما که می‌دانیم حتما بخشی از مخاطبان ما در این ماه کسانی هستند که دستی هم در ادبیات و داستان و رمان دارند. بسته آدم‌های خوب برنامه افطار تا سحر کتابـ365 دقیقا برای این افراد تدارک دیده شده. البته سعی داشته‌ایم که چندان هم بی‌مناسبت به این روزهای ماه رمضانی نباشد. کتاب‌هایی که هم حرف دارند برای گفتن و هم در این مدتی که راهی بازار شده‌اند از استقبال خوبی هم برخوردار شده‌اند.

یک فنجان تفکر

همه احکام و عبادات قرار بوده مسیر و مقدمه‌ای باشند برای تدبیر در مسیر بندگی خدا را کردن و راه و بیراه‌های این مسیر را شناختن و شش دنگ مراقبت کردن که نکند یکوقت نخواسته به جاده خاکی بزنیم و در نهایت فرسنگ‌ها دور بیفتیم از مقصدی که قرار بود به آن برسیم. توی لیست یک فنجان تفکر می‌توانید چند نمونه از کتاب‌های راهنمای این مسیر را ببینید. قصد بازارگرمی نداریم اما خیلی خیلی به کارتان می‌آیند.

حرف خدا

آقا نمی‌شود که بسته ماه رمضانی تدارک دید و حرف و سخن و اشاره و تلویحی از خود حضرت اوستاکریم در آن نباشد. همین شد که در تحریریه جمع و جور کتابـ365 دور هم نشستیم و گفتیم یک بسته کوچک و جمع و جور از قرآن و رساله تدارک ببینیم. این شما و این هم لیست جمع و جور 365یی‌ها برای شما.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *