یک نویسنده که خودش یک ماجراجوی بزرگ است و توانسته با دوچرخه هفتاد و چهار هزار کیلومتر دور دنیا رکاب بزند. استاد سفر چهار ساله خود را از شمال انگلیس آغاز کرد و به سمت جنوب اروپا رکاب زد. از آنجا راهی افریقا شد و بعد از یک دور در افریقا از عرض #اقیانوس_اطلس گذشت و به امریکای جنوبی رفت. از آنجا هم راه شمال را در پیش گرفت و از  منتها الیه شمال کانادا به سمت روسیه و چین رکاب زد و از آنجا به اروپا برگشت. انصافا دارید این همت و اراده را؟! در سال دوهزاروسیزده هم به عنوان ماجراجوی برتر #نشنال_جئوگرافیک انتخاب شده. پس جناب نویسنده خودش یک پا ماجراجوست و شخصیت خوبی که بتواند دیگران ماجراجویان را برای شما روایت کند.

«روی جلدش نوشته نوجوان اما به نظرم هم ازش لذت می‌برن بس که هیجان‌انگیزه مخصوصا اگه عاشق سفر کردن باشین!» این نظر یکی از کسانی که کتاب #ماجراجویان_بزرگ را خوانده و حسابی از آن خوشش آمده. یکی دیگر از کسانی این کتاب را خوانده نوشته که «من نه نوجوانم نه #ماجراجو نه عاشق #سفر ولی خوندن این کتاب برام لذت‌بخش بود و کیف داد!» #آلستر_هامفریز توی این کتاب داستان بیست جهانگرد را برای شما روایت می‌کند. داستان ماجراجویان این کتاب به شما اثبات می‌کند که ماجراجویی محدود به سن، جنس یا زمینه خاصی نیست و هر کسی می‌تواند یک ماجراجوی بزرگ باشد.

کتاب برای نوجوانان ده تا دوازده سال عالی است اما خب دیدید که آنهایی که کتاب را خوانده‌اند در موردش چه نوشته‌اند. بیشتر از این سن هم باشید مشکلی نیست. می‌توانید مخاطب کتاب شوید و کلی اندازه هیجان‌تان را بالا ببرید. کتاب توسط #لیدا_هادی ترجمه و توسط #نشر_اطراف هم راهی بازار شده.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *