سیزده سال این‌طرف‌تر از پایان جنگ جهانی دوم، در سال 1958 کتابی با عنوان «فاتحین جهانی؛ جنایتکاران واقعی جنگ» اثر لوئیس مارشالکو نویسندۀ مجار روانۀ بازار شد. در این کتاب مارشالکو پرده از رازهای زیادی حول توطئۀ جهانی یهود برداشت و البته که مثل باقی آثارش در این حوزه، مستقیم پس از انتشار روانۀ بایگانی سکوت شد. آن‌گونه که مترجم می‌گوید، در حروف‌چینی و تألیف، نویسنده کمال احتیاط را در پیش‌گرفته تا آن بلایی که سر افرادی مثل روژه گارودی آوردند سر او نیاورند.

«فاتحین جهانی» برای اولین بار توسط باشگاه کتاب مسیحیان به چاپ رسید و اولین انتشار و ترجمه‌اش نیز در ایران، در سال 77 انجام شد و بعد از اتمام نسخه‌ها دیگر ما شاهد چاپ اثر نبودیم تا 14 سال بعد که موسسه انتشارات حامیان قدس مجدداً اثر را وارد چرخۀ نشر نمود. بر اساس نظر مترجم، اینکه اثر را باشگاه کتاب مسیحیان و به‌صورت خیلی پنهانی به چاپ رساند، نشان‌دهندۀ این است که ظاهر مسیحیان هم مثل باقی کشورهای مخالف صهیونیسم نگران شیوع این تفکر مسموم در دنیا بودند.

ظاهراً علاوه بر کتاب و مؤلف، ترکش سیستم انحصار و بایکوت جریان صهیونیستی در جهان به مترجم اثر نیز خورده. عبدالرحیم گواهی که از مقامات باسابقۀ وزارت خارجه است نقل می‌کند زمانی که در دانشگاه کالیفرنیا در لس‌آنجلس مشغول تحصیل بوده، یکی از دانشجویان ایرانی پیش او می‌آید و خیلی درگوشی به او می‌فهماند که نماز جمعه در یکی از اتاق‌های خوابگاه به‌صورت مخفیانه برقرار است و اگر او هم طالب شرکت در نماز جمعه است، جمعه به فلان خوابگاه بیاید. جناب گواهی با تعجب می‌گوید: مگر مدیر دانشگاه دستور نداده که اتاقی در دانشگاه بسازند و دانشجویان ادیان دیگر در آنجا عبادت کنند و مزاحم دیگران نشوند؟ که در اینجا با خندۀ آن دانشجو مواجه می‌شود که کجای کاری آن اتاق همیشه دست یهودیان است!

کتاب این جناب مارشالکو، مسائل گوناگونی در باب سلطۀ یهود عنوان می‌کند و مترجم نیز در پی این شیوه برخی مسائلی که حول یهود می‌دانسته را در مقدمه ‌آورده؛ برای نمونه این‌که در دولت بیل کلینتون، برای نخستین بار شورای عالی امنیت را یهودیان قرق کردند. یا اینکه زمانی در دُبی یک از دانشجویان ایرانی مقیم آمریکا به او می‌گوید در حال حاضر، وزیر خارجه، وزیر دفاع، رئیس سیا، رئیس FBI، رئیس کارکنان کاخ سفید و اکثریت اعضای کابینه آمریکا یهودی هستند.

علاوه بر اینکه مؤلف افشاگری‌های متعددی حول یهود انجام می‌دهد، یکی از مهم‌ترین نظریاتی که عنوان می‌کند این است که کمونیسم و بلشویسم چیزی بیشتر از یک وسیله در برنامۀ سلطۀ جهانی یهود نبودند. آرمان نظم نوین جهانی هم که غرب سال‌هاست در پی آن می‌دود در راستای تحقق همین سلطۀ جهانی یهودیان طرح‌شده.

مارشالکو درجایی از کتاب می‌گوید: «جهانِ به‌اصطلاح بافرهنگ، در درک این معنا عاجز ماند که بلشویسم لنین نیز، همانند مارکسیسم، فراماسونری و کاپیتالیسم، صرفاً یک بخش کوچک [از یک طرح بزرگ و کلی] بود. بدین معنا که طرحی بسیار فراگیرتر، غول‌آسا و کامل‌تر وجود داشت که از حدود یک قرن و نیم پیش در حال اجرا بود؛ به‌نحوی‌که می‌شود گفت بسیاری از اهداف آن تا این زمان به‌دست‌آمده است».

ادامه دارد…

مطلب اصلی: خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.