سوال‌های متداول

سوال‌هایی که ممکن است در نظر داشته باشید

سفارش‌های شما از طرف کتابـ۳۶۵ به هر نقطه‌ای از ایران که دست شرکت ملی پست ایران به آن برسد برای شما ارسال می‌کنیم. فعلاً فقط ارسال به خارج از کشور نداریم که به‌مرو به دنبال درست کردن مسیر ارسال به کشورهای دیگر نیز هستیم.

برای ارسال سفارش‌ها از طریق شبکه پستی به دو شیوه ارسال پست سفارشی و پیشتاز عمل می‌کنیم. البته برای شهر تهران ارسال پیک موتوری هم داریم.
همکاران و کتابفروش‌ها و مشتری‌های سفارش عمده کتاب می‌توانند با تماس با ما و هماهنگی، سفارش های خودشون رو از طریق ارسال باربری و تیپاکس نیز تحویل بگیرند.

سفارش‌ها پس از ثبت و پرداخت توسط شما، با توجه به ساعت ثبت سفارش و انجام امور مربوط به بسته‌بندی، حداقل 24 ساعت بعد به دست شبکه پستی و ارسال تحویل می‌شود.

در صورتی که تهیه کتاب با مانع خاصی از طرف تأمین‌کننده‌های ما مواجه شود و در تلاش مداوم خودمان نتوانیم کتاب را تهیه نماییم به شما خبر خواهیم داد.

پس از تحویل به شبکه پستی، زمان ارسال توسط شرکت ملی پست ایران تعیین می‌شود. اما ما در کنار شما محافظ حقوق شما خواهیم بود تا سفارش به‌درستی و دقت و سرعت به دست شما برسد.

با توجه به حجم بالای کتاب‌های موجود در سایت، ممکن است به مرور زمان کتاب‌هایی در چرخه پخش و توزیع موجود نباشد. در این صورت با احترام مبلغ دریافتی مسترد خواهد شد. اما قبل از آن نهایت تلاش خودمان را برای تهیه سفارش شما به کار خواهیم گرفت.

سفارش‌های شبکه پستی از طریق کد رهگیری مرسوله قابل ردیابی است. ما در ساعات اداری در کنار شما هستیم تا بتوانید با اطمینان سفارش خود را دریافت کنید.

علاوه بر آن قبل از ارسال توسط شبکه ارسال، می‌توانید از طریق صفحه پیگیری سفارش نیز وضعیت سفارش خود را ملاحظه کنید.

تماس با ما راحت است

سوال‌های خود را با ما در جریان بگذارید.

برای پیگیری سفارش‌هایی که ارسال شده‌اند در هر زمان از شبانه‌روز می‌توانید با ما در تماس باشید. روش‌های مختلفی برای ارتباط با ما وجود دارد که برای راحتی خودتان از یکی از آن‌ها استفاده کنید.