رحلی

نمایش 1–12 از 345 نتیجه

Filter by price
Product categories

1/5 میلیارد وسیله ی حمل و نقل در جهان

۸۵۰,۰۰۰ ریال
شما می‌توانید همه‌ی چیزهای دوروبرتان را بشمارید؛ از هشت‌تا پای عنکبوت گرفته تا یک بینی روی صورت خودتان. اما آیا می‌توانید تعداد دوچرخه‌ها در چین را هم بشمارید یا ارتفاع یک بالن هوای داغ را که بر فراز زمین اوج گرفته است اندازه بگیرید؟ مجموعه‌ی شمارش معکوس بزرگ با نگاهی به موضوع‌های پرطرفدار، پرده از اعداد بسیاری برمی‌دارد که این موضوع‌ها را جذاب کرده‌اند؛ از چیزهایی که از بزرگی‌شان مخ آدم سوت می‌کشد تا کوچک‌ترین‌ها و ارزشمندترین‌ها… حالا وقتش است دنیای حمل‌ونقل را با نگاهی نو و هیجان‌انگیز کشف کنید!

100 تریلیون باکتری خوب در بدن انسان

۸۵۰,۰۰۰ ریال
شما می‌توانید همه‌ی چیزهای دوروبرتان را بشمارید؛ از هشت‌تا پای عنکبوت گرفته تا یک بینی روی صورت خودتان. اما آیا می‌توانید تعداد موهای روی سرتان یا باکتری‌های درون دهانتان را هم بشمارید؟ مجموعه‌ی شمارش معکوس بزرگ با نگاهی به موضوع‌های پرطرفدار، پرده از اعداد بسیاری برمی‌دارد که این موضوع‌ها را جذاب کرده‌اند؛ از چیزهایی که از بزرگی‌شان مخ آدم سوت می‌کشد تا کوچک‌ترین‌ها و ارزشمندترین‌ها… حالا وقتش است بدن انسان را با نگاهی نو و هیجان‌انگیز کشف کنید!

34/7 کوادریلیون دقیقه از انقراض آخرین دایناسور می گذرد

۸۵۰,۰۰۰ ریال
شما می‌توانید همه‌ی چیزهای دوروبرتان را بشمارید؛ از هشت‌تا پای عنکبوت گرفته تا یک بینی روی صورت خودتان. اما آیا می‌توانید تعداد گونه‌های حشرات مختلف در اعماق جنگل‌های پرباران آمازون را هم بشمارید یا حساب کنید که چند نفر در بزرگ‌ترین کلان‌شهر جهان زندگی می‌کنند؟ مجموعه‌ی شمارش معکوس بزرگ با نگاهی به موضوع‌های پرطرفدار، پرده از اعداد بسیاری برمی‌دارد که این موضوع‌ها را جذاب کرده‌اند؛ از چیزهایی که از بزرگی‌شان مخ آدم سوت می‌کشد تا کوچک‌ترین‌ها و ارزشمندترین‌ها… حالا وقتش است کشورهای جهان را با نگاهی نو و هیجان‌انگیز کشف کنید!

366 روز با پیامبر عزیزمان

۶۸۰,۰۰۰ ریال
366 روز با پیامبر عزیزمان 365 قصه و حکایت بهم پیوسته درباره زندگی پیامبر (ص) است. در مجلد اول داستان از زمان حضرت ابراهیم ع آغاز می‌شود که همه بت می‌پرستند و او تنهاست. . در مدت تمثیلی سی و یک روز داستان به تولد و واگذاری محمد (ص) به حلیمه بعنوان دایه سپرده می‌شود که فراوانی به خانه حلیمه به برکت وجود محمد شیرخوار نمود پیدا می‌کند.

7/6 میلیارد نفر در کشورهای جهان زندگی می کنند

۸۵۰,۰۰۰ ریال
شما می‌توانید همه‌ی چیزهای دوروبرتان را بشمارید؛ از هشت‌تا پای عنکبوت گرفته تا یک بینی روی صورت خودتان. اما آیا می‌توانید تعداد گونه‌های حشرات مختلف در اعماق جنگل‌های پرباران آمازون را هم بشمارید یا حساب کنید که چند نفر در بزرگ‌ترین کلان‌شهر جهان زندگی می‌کنند؟ مجموعه‌ی شمارش معکوس بزرگ با نگاهی به موضوع‌های پرطرفدار، پرده از اعداد بسیاری برمی‌دارد که این موضوع‌ها را جذاب کرده‌اند؛ از چیزهایی که از بزرگی‌شان مخ آدم سوت می‌کشد تا کوچک‌ترین‌ها و ارزشمندترین‌ها… حالا وقتش است کشورهای جهان را با نگاهی نو و هیجان‌انگیز کشف کنید!

70 هزار میلیون میلیون میلیون ستاره در فضا

۸۵۰,۰۰۰ ریال
شما می‌توانید همه‌ی چیزهای دوروبرتان را بشمارید؛ از هشت‌تا پای عنکبوت گرفته تا یک بینی روی صورت خودتان. اما آیا می‌توانید تعداد ستاره‌های آسمان را هم بشمارید یا دمای خورشید را اندازه بگیرید؟ مجموعه‌ی شمارش معکوس بزرگ با نگاهی به موضوع‌های پرطرفدار، پرده از اعداد بسیاری برمی‌دارد که این موضوع‌ها را جذاب کرده‌اند؛ از چیزهایی که از بزرگی‌شان مخ آدم سوت می‌کشد تا کوچک‌ترین‌ها و ارزشمندترین‌ها… حالا وقتش است فضا را با نگاهی نو و هیجان‌انگیز کشف کنید!

آخرین درخت

۷۵۰,۰۰۰ ریال
روزی روزگاری گروهی از دوستان دنبال جایی برای زندگی می‌گشتند. آن‌ها در یک جنگل دست‌نخورده ساکن شدند؛ جایی که لکه‌های نور از لای برگ درخت‌ها روی زمین می‌افتاد و نسیمی ملایم در میان شاخه‌ها می‌پیچید. اما طولی نکشید که شروع کردند به بریدن درخت‌ها تا آتش درست کنند و خانه و سرپناه بسازند. آن‌ها درخت‌ها را بریدند و بریدند… تا اینکه فقط یک درخت باقی ماند. به نظر شما کودکان می‌توانند آخرین درخت را نجات بدهند؟ داستانی پر از امید و اعتراض درباره‌ی رابطه‌ی ما با محیط‌زیست و یکدیگر.

آدم برفی مهربان

۱۲۰,۰۰۰ ریال
کودکان، دلسوز و بخشنده متولد می‌شوند اما به‌تدریج یاد می‌گیرند که بیشتر به خودشان توجه کنند تا دیگران. جمله‌هایی مانند «با خواهرت مهربان باش»، «درست بازی کن» یا «از خوراکی‌ات به دوستت نیز تعارف کن» و… چند مورد از جمله‌هایی است که هر پدر و مادری ممکن است در طول روز به فرزندشان گوشزد کنند زیرا این آرزوی همه والدین است که کودکان دلسوز و مهربانی تربیت کنند، اما به‌نظرتان «مهربانی» نیز می‌تواند مانند بسیاری دیگر از مهارت‌ها به کودکان آموزش داده شود؟ بله، شدنی است. مهربانی، بخشش و کمک به دیگران از صفات خوب و پسندیده‌ای‌ است که آموزش آن به کودکان برای هر پدر و مادری در اولویت آموزش‌ها قرار دارد. قصه می‌تواند در پرورش حس زیبایی‌شناسی کودک اثرگذار باشد، چرا که قصه کودک را متوجه دنیای اطراف می‌کند و همین‌طور ابزاری مطمئن برای آموزش چگونه زندگی کردن و نحوه غلبه بر مشکلات است. کشش و جذبه قصه سبب انبساط خاطر کودک می‌شود و تاثیر عمیقی بر شکل‌دهی روند زندگی او دارد و کودک از جهان داخل قصه به جهان مطلوب و آرمانی خود می‌رسد و خود را برای زندگی در جامعه آماده می‌کند. داستان حس نوع‌دوستی را در کودک تقویت می‌کند و از این حیث پرداختن به آن از اهمیت زیادی برخوردار است. آدم‌برفی مهربان شخصیتی بسیار بخشنده است که فرانچسکا استیچ آن را به تحریر در‌آورده است تا با به کارگیری قوه تخیل کودکان آن‌ها را با بخشندگی و مهربانی و لذت و نتیجه‌ای که پس از آن حاصل می‌شود آشنا کند. نقاشی ولاستا برانکووا کاملا همسو با داستان پیش می‌رود و همین موضوع جذابیت کتاب را دو چندان کرده است. آدم‌برفی شخصیتی است که در یک شب زمستانی با بخشیدن تمام اجزای به وجود آورنده خودش به حیوانات بی‌پناه، مهربانی را در عمل نشان می‌دهد و در انتهای این داستان که سید‌مهدی شجاعی آن را به فارسی ترجمه کرده است نتیجه و آثار فداکاری‌اش بر جای می‌ماند.

آدم بزرگ ها هیچ وقت این کارها را نمی کنند

۵۰۰,۰۰۰ ریال
کتاب آدم بزرگ ها هیچ وقت این کارها را نمی کنند یک اثر آموزنده و خنده‌دار درباره این واقعیت به ظاهر باورنکردنی است که بزرگسالان، مانند بچه‌ها، بد رفتار می‌کنند . این کتاب را دیوید کالی و بنجامین نوشته اند و "رضی هیرمندی" آنرا با کیفیت مطلوبی به فارسی برگردانده است.چه فراموشی انجام دادن کارهای خانه، چه دیر دویدن یا آروغ زدن، هیچ بزرگسالی هرگز اینقدر بد رفتار نمی کند – حداقل ممکن است شما اینطور فکر کنید. در پایان این کتاب تصویری ظالمانه و با صدای بلند خنده دار از بزرگ سالان ارائه می دهد.یک یادآوری صادقانه و خنده دار که همه ما انسان هستیم - بله، حتی بزرگسالاناین کتاب مملو است از هنر رسا و طنز قابل ستایشکتاب آدم بزرگ ها هیچ وقت این کارها را نمی کنند ، شوخ طبعی مهم ترین افراد در زندگی بچه ها را به نمایش می گذارد.این داستان با مزه مناسب برای، خوانندگانی بین سنین 4 تا 7 سال (و بزرگسالانی که با آنها می خوانند) است.یک هدیه فوق العاده برای معلمان، کتابداران و مربیانی که می خواهند بیاموزند که خوب نیست همیشه کامل نباشید .

آرچی کوچولو 1

۵۰۰,۰۰۰ ریال
داستان آرچی کوچولوی دوست داشتنی و بامزه که برای هرچیزی از کلمه مورد علاقه اش یعنی «نه!» استفاده می کند، موقع خواب، موقع بازی، موقع حمام رفتن و… تا اینکه کم کم متوجه می شود همیشه نه گفتن هم خیلی خوب نیست و ممکن است برایش مشکلاتی ایجاد کند.
سبد خرید
ورود به سایت

یا

هنوز حساب کاربری ندارید ؟

ایجاد حساب کاربری